• Ahmet Pembegüllü Blv. No:53, Gebze/Kocaeli

Totem ve Tabela Hizmetlerimiz

Totem Tabela Kalitesi Her Yerde

Totem tabela dikey bir tabela olup iki parçadan oluşur. Uzunca bir direk üstüne yerleştirilen kaset, totem tabelayı oluşturuyor. Marka – işletme – firma bilinirliğini artırmada yüksek seviye bir performans gösteren totem tabelalar, genellikle cadde üzerinde dikey formda kullanılıyor. Totem tabelalarda görünürlük önemli olduğu için direğin uzunluğu, yerleştirilecek kaset bölümünün büyüklüğü ve iç tasarımı önem taşıyor. Başarılı bir totem tabela tasarımı, marka ve işletmelerin çok uzak mesafelerden dahi görünmesine yardımcı oluyor, aşinalık kazandırarak hedef kitlenin dikkatini çekiyor. Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı totem tabela tasarımı bulunuyor. Elbette tasarım sınırsız bir dünya, tabelanın görüntüsü, şekli, renkleri ve diğer spesifik özellikleri müşteriye özel hazırlanıyor.


Totem Tabela Tasarımları ile Cezbedici İşletmeler

Totem tabela modelleri oldukça zengin tasarımlarla dikkat çekiyor. Yaratıcılığın konuşulduğu tabela tasarımları, marka ve işletmelerin farklı, özgün, yenilikçi görünmesini sağlıyor, müşterilerin merak duygusunu cezbediyor. Tabelalar ticari amaç güden her yerde kullanılabiliyor. Totem tasarımlar ise fabrika, mağaza, AVM, kurumsal işletmeler, plazalar, gökdelenler, tesisler, sanayiler, endüstriyel işletmeler tarafından sıklıkla kullanılıyor. Peki, neden totem tabela kullanılmalı? Faydaları nelerdir? İşte yanıtlar;

-          Totem tabelalar, ölçü özellikleri bakımından çok gösterişli bir görünüme sahiptir. Marka ve işletmelerin dikkat çekme arzusunu yerine getirir, bunu yaparken ihtişamıyla markalara güçlü bir hava kazandırır.


-          Totem tasarımlar marka bilinirliğini artırma ve aşinalık kazandırma açısından etkili rol oynar. Açık havada, cadde kenarlarında kullanıldığı için araç sahiplerinin ve yayaların dikkatini ilk anda çeker.

-          Zengin bir tasarıma sahip totem tabela hafızalarda daha hızlı yer edinir, markanın imajını ve kalitesini temsil eder, özenli oldukları imajını yansıtır.

-          Maliyet bakımından totem tabela çeşitleri çok kazançlıdır. Çok uzun vadeli kullanım sunduğu için fiyat – performans oranında başarı gösterir.  

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela fiyatları tabelanın boy – ebat ölçülerine göre değişiyor. İki metrelik tabela ile 12 metrelik tabela fiyatı bir olmuyor. Üstelik tabelanın tasarımı da fiyatta belirleyici unsur sayılıyor. Tüm bunlar odağında spesifik bir tabela fiyatı vermek mümkün olmasa da ekibimizin, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle bütçenize en uygun totem tabela fiyatları sunacağından emin olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin, merak ettiğiniz her konuda bilgi alışverişi yapın.