• Ahmet Pembegüllü Blv. No:53, Gebze/Kocaeli

Dijital Baskı Hizmeti

Dijital Folyo Baskı

Modern çağda her şey çok hızlı tüketiliyor, ticari yaşamdaki rekabet gün geçtikçe hızlanıyor. Böyle bir döngüde reklam – pazarlama çalışmalarının en kaliteli şekilde sürmesi önem taşıyor. Dijital folyo baskı, kalitesi ve yüksek ilgi çekiciliği ile küçük işletmelerden küresel markalara kadar çok geniş bir müşteri kitlesine rekabet üstünlüğü sağlıyor. Dijital folyo baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların, özel bir yazıcı yardımıyla folyo üzerine bastırılması anlamına geliyor. Canlı renkleri, özgün tasarımları ile folyo baskı örnekleri fazlasıyla cezbedici bir görünüme sahip. İşletmelerin dış yüzeyindeki giydirmeler, ürün ambalajları, reklam ürünleri folyo baskı ile hazırlanabiliyor. Folyo baskının dekoratif görüntüsü, işletmelerin dekorasyonunu da destekliyor, zengin ve farklı bir atmosfer kazandırıyor.


Dijital Folyo Baskının Kullanım Alanları ve Avantajları

Dijital folyo baskı için kullanım alanları neredeyse sınırsızdır. Vitrin tasarımları, fuar stantları, cam giydirme, indirim – kampanya duyuruları, tabela, yüzey kaplama, araç kaplama, ev ve iş yerlerinin iç – dış mekân dekorasyonu gibi alanlarda folyo baskı tercih ediliyor. Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tüm tasarımların baskıya dönüşebilmesini sağlıyor, kullanılacak alana göre ölçülendiriyor. Örneğin, bir kuaför cam kaplamasını dijital folyo ile yaptırabilir. Öte yandan bir restoran iç ve dış dekorasyonda yine folyo baskı kullanabilir.

Dijital folyo baskının avantajları ise şöyledir;

-          Hızlı ve seri üretime uygundur.

-          Özel bir yazıcıyla baskı yapıldığından, yazılım desteği ile çalışır, manuel müdahale gerektirmez.

-          Zaman ve bütçe tasarrufu sağlar. Hızı ve düşük maliyetiyle müşteri dostudur.

-          Birçok materyal kullanımına uygundur.

-          Çok kaliteli sonuçlar sunar. Renkler dijital ortamdaki canlılığını baskıda korumaya devam eder.

-          Tek seferde birden fazla kopya baskısına izin verir.


Dijital Folyo Baskı Fiyatları

Dijital baskı çeşitleri çok yönlü özellikleriyle sektörün gelişiminde ciddi rol oynuyor. Tasarım ve üretim ekipleri, dijital folyo baskı çalışmalarında maksimum verim alıyor. Müşteriler ise hem hızlı sonuç alıyor hem uygun fiyat dijital baskı hizmetinden yararlanıyor. Dijital folyo baskı fiyatları için elbette net bir şey söylemek mümkün değil. Çünkü poster, billboard, cam – araç giydirme, stant giydirme, afiş, tabela, iç – dış mekân dekorasyonu, cephe kaplaması gibi çok zengin bir alanda kullanılıyor, her siparişin içeriği farklı oluyor. Siparişe özel fiyat teklifi sunulduğundan lütfen bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçin.