• Ahmet Pembegüllü Blv. No:53, Gebze/Kocaeli

CNC Kesim - Ahşap Tabela

Ahşap Tabela Doğallığı

Ahşap tabela, doğallığı ve samimi görüntüsü ile birçok işletmenin tabela tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor. Ahşabın doğal dokusu, işlemeye uygun yapısı ve zengin tasarım seçenekleri ile işletmeye, markaya, kişiye özel ahşap tabela tasarımları yapılabiliyor. Ahşap hem iç hem de dış mekân tasarımlarında aktif kullanılabilen bir malzeme. Mobilyalarda, zemin ve duvar kaplamalarında ahşaptan sıklıkla yararlanılıyor, ahşap odağında bir dekorasyon tasarlanıyor. Dekorasyona uyum sağlaması adına ahşap tabela modelleri de tasarım serisine ekleniyor, doğal dokusuyla fark yaratıyor. Kafe, restoran, ofis, otel, küçük işletmeler, sanat merkezleri, galeriler, tasarım atölyeleri, otantik tasarıma sahip mekanlar ve daha birçok yer özgünlüğüyle dikkat çeken ahşap tasarım tabela modelleri tercih ediyor.

Dekoratif Ahşap Tabela Modelleri

Dekoratif, şık ahşap tabela tasarımları kendi içinde çeşitlere ayrılıyor. İşte detaylar;

Ahşap oyma tabela

Oyma tabela modelleri genellikle ahşap tasarımlarda öne çıkıyor. Ahşabın yumuşak ve şekillendirilebilir yapısı, istenilen tasarıma zemin oluşturuyor, özgün tabela tasarımları hazırlanıyor.

Ahşap kompozit tabela


Alüminyum kaplama polietilen tabakaların kullanılarak tasarlandığı kompozit tabela, ahşap görünümünde tasarlanabiliyor. Bu yüzden ahşap desenli tabelalara ahşap kompozit tabela deniliyor. Aslında ana malzeme bir çeşit plastik sayılıyor ancak görüntü tamamen ahşabı temsil ediyor. İşbu sebeple ahşap tabela taleplerinde kompozit tabeladan bahsediliyor.

Kütük tabela

Ağaç kütüklerinden birçok ürün yapılıyor, tabela bu birçok ürün arasında en popüler olanı. Çünkü yuvarlak, dikdörtgen, asimetrik formlardaki kütük üstüne oyma ya da kabartma şeklinde işletme adını yazdırmak çok trend. Ahşap kütük tabela modelleri bu anlamda çok yaratıcı ve özgün.


Kişiye özel tabela

Ahşap tabela çeşitleri özgün tasarımlarla hazırlanıyor. İşletmeler, ahşap gibi doğal bir malzeme tercih ederken tasarımın da doğal ve kişiye özgü olmasını arzu ediyor. Ahşap tasarım tabelalarda bu beklenti tamamen karşılanıyor.

Ahşap Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları materyale bağlı olarak farklılık gösteriyor. Ahşap tabela fiyatları, tamamen özgün bir el işçiliğini kapsıyor. Fiyat vermek yanıltıcı olur, bütçe problemleri yaratabilir. Tabela tercihiniz ahşaptan yanaysa bu konuda nasıl bir şey istediğinizi anlatmanız tabela fiyatı konusunda daha net bilgiler almanıza yardımcı olabilir. Bütçenize uygun ahşap tabela siparişi verebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.